سفارش تبلیغ

ثبت شرکت
صبا
دنیا خانه‏اى است که از آن بگذرند ، نه جایى که در آن به سر برند ، و مردم در آن دو گونه‏اند : یکى آن که خود را فروخت و خویش را به تباهى انداخت ، و دیگرى که خود را خرید و آزاد ساخت . [نهج البلاغه]
لوگوی وبلاگ
 

آمار و اطلاعات

بازدید امروز :8
بازدید دیروز :29
کل بازدید :89327
تعداد کل یاداشته ها : 68
97/6/28
1:15 ص
مشخصات مدیروبلاگ
 
بچه های سمپاد یزد[0]
سلام خدا بزرگتر از همه معبودهای تصنعی است. دیدیم که برخی سمپادی ها زیادی ادعا دارند، بیش از اونچه که هستند. دیدیم برخیاشون خیلی از انقلاب طلبکارند، بدون اینکه کار به درد بخوری برای کشور کرده باشند. تصمیم گرفتیم ما هم با تلاش و جدیت وارد عرصه شویم تا اونها و بقیه بچه های سمپادی و نمونه ای و شاهدی بدونند که بچه های امام و انقلاب همه جا مهیای نبرد نرم و سخت هستند. شعارهای اصلی ما: مطالعه و تفکر، سپس قضاوت/ غربگرایی و سیاسی کاری، هرگز/ اسلام گرایی و سیاست دانی، همیشه/ ادعای بی دلیل و استکبار و غرور، ممنوع/ دشمن شناسی و غرب شناسی،مداوم و دقیق.

خبر مایه

بسم الله الرحمن الرحیم.

سلام. درود من به همه بچه های ایران.

بالاخره بعد از مذاکراتی که با رفقای فعلی و قبلی سمپادی با چند تا از دوستا تصمیم گرفتیم که این وبلاگ رو راه بندازیم تا چند نفری که با دروغ و دغل کاری تلاش می کنند بین بچه های سمپاد نفوذ کنند و اونها رو به سمت اهداف سیاسی و اجتماعی وعلمی غرب و صهیونیسم و ضد انقلاب بکشند، رسوا کنیم. البته ما در این وبلاگ نقد حرف های اونها رو می گذاریم و سعی می کنیم که از آوردن اسم اونها جلوگیری کنیم، مگر اینکه چی بشه، تا بلکه اونها هم دست از این سیاه بازی ها بردارند وبه دامن بچه های متعهد سمپاد برگردند. ان شاء الله.


88/10/2::: 3:30 ص
نظر()