سفارش تبلیغ

ثبت شرکت
صبا
هرگاه خداوند، بنده ای را دوست بدارد، قلبی سلیم و پاک و خویی استوار، روزی اش می کند . [امام علی علیه السلام]
لوگوی وبلاگ
 

آمار و اطلاعات

بازدید امروز :1
بازدید دیروز :29
کل بازدید :89320
تعداد کل یاداشته ها : 68
97/6/28
12:31 ص
مشخصات مدیروبلاگ
 
بچه های سمپاد یزد[0]
سلام خدا بزرگتر از همه معبودهای تصنعی است. دیدیم که برخی سمپادی ها زیادی ادعا دارند، بیش از اونچه که هستند. دیدیم برخیاشون خیلی از انقلاب طلبکارند، بدون اینکه کار به درد بخوری برای کشور کرده باشند. تصمیم گرفتیم ما هم با تلاش و جدیت وارد عرصه شویم تا اونها و بقیه بچه های سمپادی و نمونه ای و شاهدی بدونند که بچه های امام و انقلاب همه جا مهیای نبرد نرم و سخت هستند. شعارهای اصلی ما: مطالعه و تفکر، سپس قضاوت/ غربگرایی و سیاسی کاری، هرگز/ اسلام گرایی و سیاست دانی، همیشه/ ادعای بی دلیل و استکبار و غرور، ممنوع/ دشمن شناسی و غرب شناسی،مداوم و دقیق.

خبر مایه
در گفت‌وگو با فارس عنوان شد؛ناگفته‌های حضور احمدی‌‌نژاد در لبنان از زبان سفیر ایران

خبرگزاری فارس: سفیر جمهوری اسلامی ایران در بیروت با اشاره به استقبال بی‌نظیر به عمل آمده از محمود احمدی‌نژاد در لبنان گفت که رئیس جمهور کشورمان رکورد جمال عبدالناصر را نیز شکست.

غضنفر رکن‌آبادی سفیر جمهوری اسلامی ایران در بیروت در گفت‌وگویی با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری فارس به برخی از ناگفته‌های سفر محمود احمدی‌نژاد به لبنان پرداخت.
* استقبالی که بیشتر از پروتکل‌‌ بود
وی با اشاره به تبلیغات گسترده قبل از انجام سفر احمدی‌نژاد به لبنان از سوی رژیم صهیونیستی و آمریکا و آغاز فعالیت گسترده میدانی در صحنه لبنان توسط سفارت آمریکا در بیروت برای تاثیرگذاری منفی بر این سفر و ایجاد هراس و نگرانی در بین مردم لبنان و دولتمردان این کشور، خاطرنشان کرد: تبلیغات منفی صورت گرفته برای ممانعت از انجام این سفر، این سفر مهم را مهم‌تر کرد و آنها با دست خود و با بوق‌های تبلیغاتی خودشان موجب مهم‌تر شدن این سفر و توجه افکار عمومی جهان به آن شدند.
به گفته رکن‌آبادی تاکنون سابقه نداشته که رئیس جمهور کشورمان به جایی سفر کند و اینقدر رسانه‌های جهان بر آن متمرکز شوند.
سفیر ایران در بیروت به استقبال گسترده به عمل آمده از احمدی‌نژاد توسط دولتمردان لبنانی و همچنین مردم این کشور اشاره و خاطرنشان کرد: برخلاف پروتکل، بیش از حد لازم به سفر رئیس جمهور کشورمان به لبنان بها داده شد و استقبال بی‌نظیری از لحظه ورود آقای احمدی‌نژاد به فرودگاه به عمل آمد. جمعیت بسیار زیادی از ساعت‌ها قبل در خیابان‌ها و در مسیر عبور رئیس جمهور و هیئت همراه از فرودگاه به کاخ ریاست جمهوری حضور داشتند.
وی ادامه داد: محافل داخلی لبنان نیز استقبال به عمل آمده از رئیس جمهوری ایران را در این کشور بی‌نظیر و بی‌سابقه خواندند.
* احمدی‌نژاد رکورد عبدالناصر را نیز شکست
رکن‌آبادی با اشاره به استقبال به عمل آمده از جمال عبدالناصر که رکورد استقبال از مقامات عالی‌رتبه دیگر کشورها در لبنان را به خود اختصاص داده بود، اظهار داشت: استقبال به عمل آمده از آقای احمدی‌نژاد در لبنان رکورد عبدالناصر را شکست.
وی با اشاره به مشکلات داخلی رژیم صهیونیستی، مذاکرات مصنوعی سازش و ...،‌ خاطرنشان کرد: مردم منطقه بخصوص لبنان در حال حاضر گفته‌ها و مواضع جمهوری اسلامی را مبنی بر اینکه رژیم صهیونیستی در سراشیبی سقوط قرار دارد ملموس‌تر احساس می‌کنند.
سفیر ایران ادامه داد: همه دنیا شاهد هستند که جمهوری اسلامی ایران،‌ افکار حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری در قلب ملت‌های منطقه جا باز کرده است که نمونه آن را در زمان حضور آقای احمدی‌نژاد در لبنان شاهد بودیم که وقتی نماینده این نظام مقتدر به لبنان سفر کرد چه استقبال گرمی از ایشان به عمل آمد.
وی با بیان اینکه از زمان پیروزی انقلاب تاکنون تلاش‌های زیادی برای ممانعت از انتشار افکار امام (ره) و انقلاب صورت گرفت، اظهار داشت: علی‌رغم این تلاش‌ها به حول و قوه الهی شاهد گسترش روزافزون افکار و ایده‌های امام (ره) در کشورهای مهم دنیا و منطقه به ویژه لبنان هستیم.
* تصاویر خود گویاترین وسیله هستند
رکن‌آبادی در خصوص ناگفته‌های سفر احمدی‌نژاد به لبنان، با بیان اینکه ناگفته‌ها زیاد است،‌ افزود: تصاویر در این زمینه گویاترین وسیله هستند تا احساسات مردم لبنان نسبت به جمهوری اسلامی ایران بیان کنند. شاهد بودید در لحظه ورود رئیس جمهور به خیابان‌ها و چه در زمان ورود ایشان به دانشگاه دولتی لبنان چه استقبال گرمی از آقای احمدی‌نژاد به عمل آمد. وی با اشاره به حضور حدود یک هزار نفر از نخبگان و فرهیختگان لبنانی در سالن آمفی تئاتر دانشگاه دولتی لبنان، اظهار داشت: حدود سه هزار نفر از دانشجویان این دانشگاه به دلیل کمبود جا در محوطه دانشگاه و در مقابل در ورودی در انتظار رئیس جمهور کشورمان بودند و با تمام وجودشان ابراز احساسات می‌کردند و همزمان با ورود رئیس جمهور اشک بر گونه‌های آنها جاری شده بود و فریاد «یا مهدی یا مهدی» سر می‌دادند.
سفیر ایران در بیروت با ذکر این نکته که این دانشگاه نماد وحدت ملی کل لبنان است که تمامی طوائف در آنجا دارای نماینده هستند،‌گفت: روسای دانشکده‌های این دانشگاه در زمان ورود و خروج آقای احمدی‌نژاد استقبال و بدرقه گرمی از ایشان به عمل آوردند و دکترای افتخاری علوم سیاسی این دانشگاه را به وی اهدا کردند.
* کل لبنان از احمدی‌نژاد استقبال کرد
وی در ادامه این گفت‌وگو به اوضاع داخلی لبنان از جمله موضوع دادگاه رفیق حریری و ... اشاره کرد و افزود: قبل از انجام این سفر و در طی آن تبلیغاتی مطرح می‌شد مبنی بر اینکه سفر احمدی‌نژاد به لبنان باعث ناآرامی بیشتر در صحنه این کشور خواهد شد، اما در آستانه ورود رئیس جمهور کشورمان، گروه‌های لبنانی ترجیح دادند آرامش را رعایت کنند و بعد هم نتیجه گرفتند که این سفر باعث بهتر شدن وضعیت در صحنه لبنان شده است. البته با توجه به مسائلی که در مذاکرات مطرح شد انتظار می‌رود به زودی شاهد آرامش بیشتری در صحنه لبنان باشیم.
رکن‌آبادی اضافه کرد: صهیونیست‌ها قبل از انجام این سفر تبلیغات زیادی را انجام دادند و هدفشان جنگ روانی برای لغو یا تعویق این سفر بود تا از این طریق یک پیروزی را برای خود ثبت کنند ولی با توجه به صلابت و قاطعیت ریاست جمهوری و زمینه خوبی که از سوی سفارت ایران برای انجام این سفر فراهم شد،‌ آنها موفق به عملیاتی کردن اهدافشان نشدند. وی با اشاره به حضور سه ماهه‌اش در لبنان به عنوان سفیر ایران گفت: این مدت فرصت خوبی بود که با همه گروه‌ها و طرف‌های سیاسی و گرایش‌ها در تمامی بخش‌ها و زمینه‌ها ارتباط خوبی را برقرار کنم و آنها نیز برای انجام این سفر لحظه شماری می‌کردند. البته یکی دو جریان سیاسی که تحت تاثیر برخی مطالب رسانه‌های خارجی از ابتدا انتقاداتی را نسبت به انجام این سفر داشتند، حدود یک هفته مانده به سفر در تماسی که با من داشتند اعلام کردند که براساس تصمیمی که در کمیته مرکزی سیاسی خود گرفته‌اند از این سفر استقبال می‌کنند و ورود احمدی‌نژاد به لبنان را خوشامد گفتند. رکن‌‌آبادی ادامه داد: عده‌ای تلاش داشتند عنوان کنند که گروه خاصی میزبان رئیس جمهور ایران هستند ولی الان با قاطعیت می‌توان گفت که کل لبنان از رئیس جمهور، نخست‌وزیر و رئیس مجلس و تمام جریانات سیاسی از رئیس جمهور ایران در این سفر استقبال کردند.
* امضای 17 سند همکاری
وی در بخش پایانی این گفت‌وگو به توافقات صورت گرفته در این سفر اشاره کرد و گفت: ما روابط سیاسی خوبی با لبنان در طی 32 سال اخیر داشتیم و دوستان نیز در گذشته تلاش‌های زیادی را برای پیشبرد امور اقتصادی و همکاری‌های دوجانبه رسمی انجام داده بودند ولی تحت تاثیر اوضاع و احوال و شرایط مختلف این امر پیش نرفته بود به نحوی که در حال حاضر در بخش تجاری و بازرگانی کل تبادل ما 150 میلیون دلار است. سفیر ایران یادآور شد: با تلاش‌های صورت گرفته موفق شدیم 17 سند همکاری بین ایران و لبنان در زمینه‌های مختلف انرژی، تبادل دانشجو، بهداشتی و ... را در این سفر به امضا برسانیم و به زودی سندهای همکاری جدیدی را امضا خواهیم کرد. http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8907230256

  
  
عکس: احداث نماد معماری ماسونی- رومی بر سقف حرم امام!
واقعا متاسفم که مدتی به خاطر امتحانات آخر سال نتوانستم وبلاگ را به روز کنم. اما با حرکت زشتی که اخیرا نوه جسمی امام، انجام داد ودر مقابل فریادهایی که مردم خداجو بر ضد عوامل فتنه اخیر می دادند، نسب خانوادگی خود را به رخ کشید، دیدم باید واکنش نشان داد تا عده ای با سوء استفاده از سادگی وی نتوانند باز هم خویشاوند سالاری را بر ایران حاکم کنند. 
مدت هاست که از خود می پرسم که چرا بر بالای سقف حرم حضرت امام خمینی رحمه الله علیه، چهار مثلث بنا شده است و از معماری اسلامی تبعیت نشده است! در معماری اسلامی، بر بالای سقف اماکن متبرک و مقدس، گنبد بنا می شود. واقعا حسن مصطفوی که تولیت موروثی حرم را به دست دارد، لازم است که توضیح دهد که آیا با اراده وی چنین وصله ناچسبی به معماری حرم مطهر اضافه شده است یا وی اطلاع و علمی ندارد. لازم است که ایشان بیش از این در پس نسبت نسبی خود با امام پنهان نشود و به افکار عمومی پاسخ دهد. این از مسلمات است که مثلث، یکی از مهم ترین نمادهای معماری ماسونی با ریشه جدی یونانی رومی است. لطفا برای چند بار با دقت به سقف حرم دقت کنید! 
شاید برخی افراد که ارزش نمادپردازی و تاریخچه ماسون گری را نمی دانند، ما را متهم کنند که سخت نگیر! اما آنان که مطالعه ای هرچند کوتاه، در بحث های تاریخ چه ماسون ها(بناهای آزاد) و استفاده افراطی آنها از نمادهای معماری یونانی و رومی دارند، قطعا این مسئله را جدی خواهند گرفت و برای بنده همین مقدار کافی است. البته به نهادهای فرهنگی و امنتیتی با این نوشته هشدار لازم خود را می دهم که وظیفه خود را انجام داده باشم. امید که این مثلث ها(یا هرم ها) در سقف حرم حضرت امام رحمه الله علیه موقتی باشد و تولیت حرم توضیح دهد. بالاخره امام از ان ملت ایران است و ملت حق دارند که از مسئولان حرم بخواهند که معماری اصیل اسلامی را در ساخت حرم مراعات کنند. البته بگذریم که وضعیت حجاب و ساخت وساز در سال های اخیر در حرم حضرت امام ضعیف بوده است و حسن مصطفوی هم هیچ توضیحی نداده است. اما ایشان باید بداند که ملت ایران امام عزیز را فدای امیال غلط سیاسی و فرهنگی نوه جسمی امام نخواهد کرد وبر آرمان های امام راحل خواهد ایستاد. دیگر دوران خانواده سالاری در این کشور گذشته است و ما عاشقان حضرت روح الله از نوه های ایشان نه تنها انتظار نداریم که با عوامل فتنه بنشینند، بلکه انتظار داریم که بیش از سایر مسئولان و سیاسون علیه موسوی و خاتمی کروبی موضع گیری کنند و بازیچه دست چند سیاست مدار نشوند. واقعا برای منسوبان امام زشت است که بازیچه دست برخی سیاست بازان بی دین شوند.
***در همین رابطه ببینید: برای شهدای راه آزادی، سخنرانی مهم رهبر حکیم،نقد حسن مصطفوی / برخورد زننده و زشت حسن‌ مصطفوی و انصاری با دست‌اندرکاران مراسم ارتحال / حمله باور نکردنی سید حسن با سیلی و لگد به دو عضو ستاد نماز جمعه (به سایت فاش نیوز مراجعه کنید) همین خبر در سایت جهان نیوز. همین خبر در جوان آنلاین .همین خبر در رجانیوز. / توصیه حکیمانه دکتر احمدی‌نژاد به اعضای دولت در خصوص برخورد زننده سیدحسن / همه چیز درباره سخنرانی ناتمام سید حسن خمینی و نظرات شما(بیش از صد لینک را در این یادداشت علیه حرکت ضد مردمی حسن مصطفوی ببینید)  / بازخوانی سیره عملی امام (ره) در برخورد با انحرافات منتسبان به خود - سیدحسین را تحت‌الحفظ بیاورید، دست به سلاح برد با تیر بزنید /  پذیرایی ویژه حسن مصطفوی از کروبی پس از اخراج توسط مردم / سه تحلیل درباره قطع سخنان حسن مصطفوی 

اگر عکس ها باز نشد،ر.ک:http://rajanews.com/detail.asp?id=51944

اگر عکس ها باز نشد،ر.ک:http://rajanews.com/detail.asp?id=51944


89/3/17::: 7:59 ع
نظر()
  
  
تقدیرمراجع تقلید ازشجاعت رییس‌جمهور دربیان مواضع دینی وانقلابی وتلاش خالصانه دولت

رئیس‌جمهور و جمعی از اعضای هیئت دولت صبح تا آخرین روز کاری سال 88 را با سفر به استان قم گذراندند اما تفاوت این سفر دکتر احمدی‌نژاد به قم با چند سفر قبلی وی، دیدار مجدد او با چند مرجع تقلید بود تا در میان شایعه‌سازی‌ها درباره رابطه دولت و مرجعیت، وی با آیات عظام مکارم شیرازی، نوری همدانی و سبحانی دیدار کند و در جمع اعضای شورای مرکزی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم نیز حضور یابد.

به گزارش رجانیوز، این دیدارهای صمیمانه در شرایطی انجام شد که هفته گذشته هنگامی که صفارهرندی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت نهم برای سخنرانی در مسجد اهل بیت(ع) قم حضور یافت، درباره رابطه دولت و روحانیت مورد سؤال قرار گرفت.وی در بخشی از سخنانش از برخی تلاش ها برای عدم برقراری ارتباط مناسب دولت و مرجعیت پرده برداشت و تاکید کرد: در اینکه کسانی دوست داشتند رابطه دولت و مراجع خوب نباشد، هیچ گونه تردیدی نیست، برخی از افراد مدام در میان دو شهر قم و تهران در حال هروله و رفت و آمد بودند تا رابطه دولت و مرجعیت را به هم بزنند و این کار را برای خود ماموریت می دانستند و متاسفانه در این کار خود موفق هم شدند. هرندی همچنین خاطره‌ای خواندنی و ناگفته از دیدار رئیس‌جمهور با مرحوم آیت‌الله فاضل لنکرانی نیز بیان کرد. (اینجا) دکتر احمدی‌نژاد امروز (پنج‌شنبه) پیش از افتتاح طرح توسعه غربی حرم مطهر حضرت معصومه(ص) به دیدار مراجع و علما رفت.

رییس‌جمهور در دیدار آیت‌الله مکارم شیرازی:دولت در خدمت تعالی ارزش‌های دینی و انقلابی جامعه است

رییس‌جمهور در جریان سفر به قم با آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید دیدار و گفت‌وگو کرد.

دکتر محمود احمدی‌نژاد در این دیدار با تأکید بر اینکه دولت با تمام وجود در خدمت تعالی ارزش‌های دینی و انقلابی جامعه است، گفت: تمام اعضای هیأت دولت با ارزش‌های والای دینی و انقلابی پیوند ایمانی دارند و بدون تردید عده‌ای با ادعاهای نادرست نمی‌توانند بر این پیوند ناگسستنی خدشه‌ای وارد کنند.رییس‌جمهور با اشاره به اهتمام ویژه دولت به فعالیت‌های فرهنگی تصریح کرد: همه عشق و علاقمندی دولت و بنده به عنوان خادم مردم این است که ارزش‌های فرهنگی جامعه هر چه بیشتر ارتقاء پیدا کند.

دکتر احمدی‌نژاد با بیان اینکه فضای فرهنگی و ایمانی جامعه حتی با چند سال گذشته متفاوت شده‌ است، خاطر نشان کرد: امروز فضای کشور به شدت ضداستکباری شده است و اگر کسی بخواهد به نفع بیگانه سخنی بر زبان جاری کند، بدون تردید از سوی مردم طرد خواهد شد.

رییس‌جمهور با بیان اینکه اهتمام دولت به فعالیت‌های فرهنگی بیش از بخش‌های دیگر است، گفت: بخش مهمی از بودجه سال آینده به تقویت و ارتقاء سطح فعالیت های فرهنگی جامعه اختصاص یافته است و برای تجهیز و احداث مساجد، حوزه‌های علمیه و مصلاها ارقام مناسبی پیش‌بینی شده است.دکتر احمدی‌نژاد افزود: دولت در احداث مساجد و تجهیز کتابخانه‌ها مصمم است و بدون تردید در سال آینده در این بخش‌ها شاهد جهش بلندی خواهیم بود.رییس‌جمهور تصریح کرد: دولت در فعالیت‌های فرهنگی معتقد به اقدامات اثباتی است چرا که فرهنگ ایران فرهنگی موثر متعالی و ناب است که اگر به درستی به مردم عرضه شود، اکثریت انسان‌ها آن را خواهند پذیرفت.دکتر احمدی‌نژاد با بیان اینکه در جامعه عده‌ قلیلی هستند که به صورت سازمان یافته در راستای تخریب فرهنگ جامعه و مردم فعالیت می‌کنند، تصریح کرد: باید با چنین افرادی قاطعانه برخورد شود.

رییس‌جمهور با بیان اینکه دولت نسبت به تحکیم بنیان خانواده توجه ویژه‌ای دارد، اظهار داشت: در برنامه پنج ساله و بودجه سال آینده طرح‌های مناسبی در این زمینه پیش‌بینی شده است، البته فعالیت‌های فرهنگی نیازمند همکاری و مشارکت عمومی بخصوص علما و حوزه‌های علمیه است.

دکتر احمدی‌نژاد در ادامه با اشاره به اظهارات آیت‌الله مکارم شیرازی درباره توجه‌ی ویژه به عمران و آبادانی شهر قم، گفت: در 4 سال گذشته اقدامات خوبی در توسعه و پیشرفت سطح استان قم انجام شده است و چهره این استان نسبت به چهار سال قبل متفاوت است. البته تا نقطه مطلوب فاصله وجود دارد و امیدواریم با افزایش اعتباراتی که در بودجه سال آینده استان قم پیش‌بینی شده است، چهره شهر قم به گونه‌ای باشد که امکان برگزاری اجتماعات جهانی در آن فراهم شود.آیت‌الله مکارم شیرازی نیز در این دیدار ضمن خوش‌آمد گویی در سخنانی با اشاره به فعالیت‌های شبانه‌روزی دولت خطاب به رییس‌جمهور اظهار داشت: شما زندگی ساده‌ای دارید و به فکر خدمتگزاری به مردم و معتقد به مبانی دینی هستید که آثار آن در سطح جامعه نمایان است و اینها مسائلی است که نمی‌توان آن را نادیده گرفت و جای تقدیر و قدردانی دارد.وی در ادامه توجه ویژه به مسائل و موضوعات فرهنگی جامعه را مورد تأکید قرار داد و اظهار داشت: فرهنگ نسبت به موضوعات اقتصادی و سیاسی از اهمیت زیادی برخوردار است، از این رو ضرورت دارد که هر چه بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.وی همچنین خواستار نهادینه شدن امر به معروف و نهی‌ازمنکر در جامعه شد.آیت‌الله مکارم شیرازی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مسائل اقتصادی کشور گفت: امیدواریم دولت و مجلس دست به دست هم هدفمند کردن یارانه‌ها را به سرانجام مناسبی برسانند و مردم را از نگرانی خارج کنند.وی در ادامه با قدردانی از اقدامات دولت در توجه به عمران و آبادانی شهر قم خواستار تسریع و ارتقاء سطح فعالیت‌های عمرانی دولت در قم شد.

قدردانی رییس‌جمهور از مواضع انقلابی آیت‌الله نوری همدانی

رییس‌جمهور ظهر امروز در جریان سفر به قم با حضور در بیت آیت‌الله نوری همدانی با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

دکتر محمود احمدی‌نژاد در دیدار آیت‌الله نوری همدانی با قدردانی از مواضع روشن و انقلابی ایشان به‌خصوص در جریانات اخیر اظهار داشت: حضور و مواضع قاطع حضرتعالی موجب دلگرمی یاران انقلاب و خنثی‌کننده طراحی شیاطین بود.رییس‌جمهور در ادامه با بیان اینکه جایگاه و اقتدار ملت ایران انقلاب اسلامی در جهان بی‌نظیر است، اظهار داشت: امروز ملت ایران در بهترین و بالاترین موقعیت قرار دارد و در داخل کشور نیز شاهد اقتدار و بی‌نظیری هستیم.دکتر احمدی‌نژاد تصریح کرد: مستکبران و شیاطین تمام توان خود را بسیج کردند تا اقتدار ملت ایران را تضعیف کنند اما به لطف خدا در همه طراحی های خود با شکست مواجه شدند و امروز انقلاب و جمهوری اسلامی مقتدرتر از گذشته در صحنه حضور دارد.

رییس‌جمهور با بیان اینکه روند فعالیت‌های عمرانی در سراسر کشور با سرعت در حال پیشروی است، گفت: به واسطه اقدامات انجام شده دلبستگی و امید مردم به نظام تا حد بسیار بالایی ارتقاء پیدا کرده است و دولت مصمم است این روند را با توان بیشتری ادامه دهد.آیت‌الله نوری همدانی نیز در این دیدار با خیر مقدم و تبریک پیشاپیش عید نوروز به ملت ایران با اشاره به جایگاه نظام جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت: امروز در نظامی زندگی می‌کنیم که دنباله نظاماتی است که پیامبران الهی در راه تحصیل آن گام برداشته‌اند.وی با اشاره به شعارهای عدالت، مهرورزی، خدمت، تعالی، ترقی و پیشرفت دولت که از سوی دکتر احمدی‌نژاد به عنوان شعارهای محوری بیان شده است، گفت: امروز شاهد هستیم که دولت به وعده‌های خود توجه ویژه‌ای دارد و در راستای شعارهای محوری خود گام برمی‌دارد.

وی با تقدیر از شجاعت رییس‌جمهور در بیان مواضع دینی و انقلابی گفت: اینکه در هر صحنه و کشوری که حضور پیدا می‌کنید با شجاعت ارزش‌های اسلام ناب و نظام ولایی را بیان می‌کنید و نقاط ضعف دشمن را آشکارا مطرح می‌نمایید، بسیار قابل تقدیر است.وی افزود: امروز دولت در راه تأمین آرمان امام خمینی(ره) گام برمی‌دارد و در این راه شاهد تلاش‌های شبانه‌روزی و مسافرت‌ها و فعالیت‌های پی‌درپی به‌منظور ارتقاء و پیشرفت جامعه هستیم.وی در ادامه همچنین خواستار رسیدگی و بهبود وضعیت اقتصاد کشور و ارتقاء فرهنگ جامعه شد.

دکتر احمدی‌نژاد در دیدار رئیس و اعضای مرکزی جامعه مدرسین:

جامعه مدرسین سنگر مستحکم صیانت از اسلام و آرمان‌های امام خمینی(ره) است

رییس‌جمهور جامعه مدرسین را سنگر مستحکم صیانت از اسلام ناب و آرمان‌های الهی حضرت امام(ره) دانست.دکتر محمود احمدی‌نژاد در دیدار رییس و اعضای مرکزی جامعه مدرسین با بیان اینکه سطح درگیری با جبهه استکبار گسترده‌تر و پیچیده‌تر از طول دوره انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: امروز در تمام حوزه‌ها از یکسو عمق درگیری با استکبار افزایش پیدا کرده است و از سوی دیگر ابعاد و دامنه درگیری‌ها گسترش یافته است.

رییس‌جمهور افزود: امروز همه استکبار با تمام وجود و البته برای دفاع از موجودیت خود در برابر ملت ایران و انقلاب اسلامی قرا گرفته‌اند.وی خاطر نشان کرد: اگر چه سطح تقابل با استکبار در بالاترین حد قرار دارد اما جمهوری اسلامی ایران در موضع ضعف قرار ندارد و اقتدار و جایگاه انقلاب و ملت ایران در بالاترین مرتبه قرار دارد و در مقابل دشمنان هیچ‌گاه از جمهوری اسلامی ایران به اندازه امروز وحشت نداشتند.دکتر احمدی‌نژاد با بیان اینکه جهان به سرعت در حال تغییر و حرکت به سوی کمال است، اظهار داشت: سطح دانش و فهم سیاسی و انقلابی که در متن مردم کشورمان وجود دارد، حتی بیش از سال گذشته است و میزان ارتباط و دلبستگی و اعتمادی که امروز مردم به جمهوری اسلامی ایران دارند در طول 30 سال گذشته بی‌سابقه است.رییس‌جمهور با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی دولت گفت: دولت معتقد است حتی اگر فعالیت‌های عمرانی و اقتصادی انجام می‌دهد این فعالیت‌ها می‌باید در خدمت تعالی معنوی و کمال انسانی باشد.رییس‌جمهور لازمه فعالیت‌های فرهنگی را تولید قابل عرضه و انسان‌های فرهنگی دانست و گفت: باید عناصر فرهنگی را برای تعالی فرهنگی جامعه به خدمت گرفت.دکتر احمدی‌نژاد با بیان اینکه فعالیت‌های فرهنگی با دستور و فرمان قابل اجرا و نهادینه شدن نیست، اظهار داشت: البته در این میان با کسانی که به صورت سازمان‌یافته و با اهداف شیطانی به دنبال تخریب فرهنگ جامعه هستند باید برخورد کرد و فرمان اصلی اقدامات فرهنگی باید در دستان اهالی فرهنگ باشد.رییس‌جمهور نشان کرد: در فعالیت‌های فرهنگی باید حوزه‌های علمیه و علما پیشاپیش سایرین وارد عرصه شوند و دولت در این زمینه با همه وجود از طرح‌ها و پیشنهادات فرهنگی حمایت و پشتیبانی می‌کند.

دکتر احمدی‌نژاد در ادامه با تأکید بر اینکه عده‌ای قصد دارند به نقاط اصلی و مثبت دولت از جمله دینداری، ولایتمداری و مردمی بودن خدشه وارد کنند، گفت: دولت در تمام مواضع انقلابی و آرمان‌های بلند امام راحل محکم و استوار ایستاده است و قاطعانه از آن دفاع می‌کنند.آیت‌الله یزدی نیز در این دیدار از خدمات و تلاش‌های بی‌دریغ و مداوم دولت قدردانی کرد و گفت: امروز به واسطه اقدامات دولت شاهد پیشرفت‌های گوناگونی در سراسر کشور هستیم ولی با همه این شرایط قانع بودن به شرایط موجود کافی نیست و همیشه باید برای تلاش‌های بالاتر و بیشتر برنامه‌ریزی کرد.رییس جامعه مدرسین در ادامه توجه ویژه و خاص به موضوعات فرهنگی و ضرورت رعایت ظواهر شرعی در جامعه را مورد تأکید قرار داد و خواستار توجه ویژه دولت و دستگاه‌های فرهنگی به این عرصه‌ها شد.

رییس‌جمهور در دیدار آیت‌الله مصباح یزدی:روح حاکم بر فعالیت‌های دولت اقدامات فرهنگی است

رییس‌جمهور روح حاکم بر فعالیت‌های دولت را اقدامات فرهنگی دانست و گفت: فعالیت‌های حکومت اسلامی در بخش‌های مختلف باید موجب تقویت ارزش‌های متعالی دینی و الهی در جامعه شود.دکتر محمود احمدی‌نژاد ظهر امروز در جریان سفر به قم در دیدار آیت‌الله مصباح یزدی و اعضای آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) گفت: هدف اصلی دولت در فعالیت‌های اقتصادی، عمرانی و حتی سیاسی باید توجه به تقویت و ارتقاء سطح فرهنگ جامعه و مردم باشد.رییس‌جمهور عرصه فرهنگ را صحنه درگیری حقیقی با جبهه استکبار دانست و اظهار داشت: درگیری اصلی با مستکبران و شیاطین درگیری فرهنگی است و باید این جبهه را هر چه بیشتر تقویت کرد وظیفه دولت در این زمینه پشتیبانی و تأمین تجهیزات و امکانات است.

دکتر احمدی‌نژاد در ادامه با قدردانی از مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) گفت: اقدامات بسیار خوب و امیدآفرینی در این موسسه انجام می‌شود و باید که هر چه بیشتر گسترش پیدا کرده و در اقصی نقاط کشور منتشر شود.آیت‌الله مصباح یزدی در این دیدار با تجلیل از خدمات دولت دکتر احمدی‌نژاد، اظهار داشت: اقدامات و توفیقات رییس‌جمهور در خدمت به مردم افتخاری برای ایشان و دولت است و برکات فراوانی برای مردم شریف و ولایتمدار ایران دارد.وی با اظهار امیدواری از اینکه دولت توفیق فراوانی در خدمات فرهنگی به مردم داشته باشد، گفت: امیدواریم دولت در انجام آنچه موجب تقویت پایبندی مردم به ارزش‌های دینی می‌شود، بتواند خدمات بیشتر و کامل‌تری ارائه دهد.

دیدار رییس‌جمهور با آیت‌الله سبحانی

رییس‌جمهور در جریان سفر یک روزه به شهر مقدس قم با آیت‌الله سبحانی از مراجع عظام تقلید دیدار کرد.دکتر محمود احمدی‌نژاد بعدازظهر امروز در جریان سفر یک روزه به شهر قم در دیدار آیت‌الله سبحانی گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های دولت و وضعیت کشور در عرصه‌های داخلی و بین‌المللی ارائه کرد و اظهار داشت: امروز گرایش بشریت به ارزش‌های اسلامی و الهی در حال گسترش است مطالبات فرهنگ دینی مردم روزافزون می‌باشد.

رییس‌جمهور با بیان اینکه دولت در سال آینده اقدامات ویژه‌ای در زمینه فرهنگ در دستور کار خود دارد، خاطر نشان کرد: در سال آینده حمایت از مراکز فرهنگی و تقویت تولیدات بخش فرهنگ توسعه بیشتری خواهد داشت.دکتر احمدی‌نژاد همچنین با تقدیر از مواضع آیت‌الله سبحانی در عرصه‌های مختلف داخلی و بین‌المللی، گفت: مواضع مثبت شما همواره مورد نشاط و امید مردم ولایتمدار ایران و نیروهای مؤمن و انقلابی است.رییس‌جمهور همچنین برای این مرجع تقلید عالیقدر آرزوی سلامتی و بهبودی کرد.آیت‌الله سبحانی نیز در این دیدار تلاش شبانه‌روزی و خالصانه دولت را موجب افزایش محبت مردم به دولتمردان دانست و گفت: امروز دولت در مقام خدمتگزاری به مردم شریف ایران است و همه مردم این را با تمام وجود لمس می‌کنند.وی همچنین توجه به حفظ عفت عمومی جامعه و رعایت ظواهر اسلامی را مورد تأکید قرار داد.

افتتاح طرح‌های توسعه حرم مطهر حضرت معصومه(س) توسط رییس‌جمهور

همچنین طرح‌های توسعه حرم مطهر حضرت معصومه(س) با حضور رییس‌جمهور افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

دکتر محمود احمدی‌نژاد صبح امروز در جریان سفر به استان قم طرح توسعه غربی حرم مطهر حضرت معصومه(س) و ساماندهی قمرود سردر ورودی غربی و طرح ساماندهی کتابخانه مسجد اعظم و نیز طرح مرمت و بازسازی پل آهنچی را افتتاح کرد.پیش از افتتاح طرح توسعه غربی حرم مطهر حضرت معصومه(ص) و ساماندهی رودخانه قمرود به صورت پارکینگی برای حرم درآمده بود و آلودگی خودروها و اتوبوس‌ها بعلاوه پسابهای صنعتی که در کف رودخانه جریان می‌یافت. منظره نازیبایی را در جوار مجموعه حرم بوجود آورده بود و نیز با اجرای طرح ساماندهی تراز روی رودخانه به صورت صحن یا حیات شهری دیده شده است که در وسط و طرفین شهر حفره‌ها و چشم‌اندازهای به سمت فضای سبز وجود دارد.در طرح سردر ورودی غربی و طرح ساماندهی کتابخانه مسجد اعظم، زیربنای گذشته کتابخانه حدود 360 متر مربع بود که در طرح جدید مساحتی بالغ بر 4500 متر مربع پیدا کرده است. گنجایش قبلی حدود 25 هزار جلد بوده که در وضعیت جدید به 150 هزار جلد افزایش پیدا کرده است.ضمن اینکه در وضعیت گذشته هیچگونه پیش‌بینی برای آتش‌سوزی و تأسیسات ویژه کتابخانه، مخزن ویژه کتب نفیس تالار مطالعه رایانه‌ای وجود نداشت که در وضعیت کنونی همه موارد یاد شده لحاظ شده است. عملیات اجرایی این طرح نیز از آبانماه 1386 آغاز شده است.طرح مرمت و بازسازی پل آهنچی نیز که از پروژه‌های افتتاح شده است، در مجموعه طراحی‌های توسعه غربی حرم مطهر حضرت معصومه(س) به پل آهنچی به عنوان یادگاری از گذشته قم نگار شده و با کمک کارشناسان مرمت طرحی برای آن ریخته شده که از ملحقات آهنی خلاص گردد و به شکل اولیه خود بازسازی شود مسیر عبوری خودروها نیز در زیر آن اصلاح گردیده عملیات اجرایی مرمت و بازسازی پل آهنچی از اردیبهشت ماه سال 87 آغاز شده است.رییس‌جمهور با حضور در ساختمان کتابخانه مرحوم آیت‌الله عظمی بروجردی از بخش‌های مختلف این کتابخانه بازدید کرد و با توضیحات آیت‌الله علوی بروجردی تولیت این کتابخانه در جریان تجهیز و بازسازی آن قرار گرفت.  منبع:http://rajanews.org/detail.asp?lang_id=&id=46790=


88/12/28::: 4:25 ص
نظر()
  
  

شجاعت دکتر احمدی نژاد در برچیدن سازمان صهیونیستی برنامه وبودجه

شواهد و ادله صهیونیستی بودن سازمان برنامه وبودجه، در زمان تاسیس بوسیله فراماسونرها

حضرت آیت‏الله خامنه‏اى رهبر معظم انقلاب اسلامى(حفظه الله تعالی) در دیدار رئیس و معاونین سازمان برنامه و بودجه با ایشان طى سخنانى بر ضرورت رعایت شاخصه‏هاى عدالت اجتماعى در تمامى برنامه‏ریزیهاى کلان کشور و نیز بهره گرفتن از الگوهایى متناسب با واقعیتهاى جامعه اسلامى ایران در این برنامه‏ریزیها تأکید کردند و توجه سازمان برنامه و بودجه را در امر برنامه‏ریزى بر تغییرناپذیر بودن وضع و محاذات کنونى جمهورى اسلامى ایران با آمریکا، به عنوان یک اصل مهم و خدشه ناپذیر لازم دانستند.
مقام معظم رهبرى در این دیدار با ابراز امیدوارى از روند اصلاح امور سازمان برنامه و بودجه در زمان مدیریت آقاى میرزاده، اهمیت انجام یک حرکت کیفى و عمقى به سمت وضعیت مطلوب و مورد نیاز کشور در این سازمان را خاطر نشان کردند و فرمودند: سازمان برنامه و بودجه یک دستگاه اساسى براى کشور است و با اصلاح آن مى‏توان به حل مشکلات و توسعه و پیشرفت کشور به شکل واقعى و صحیح، امیدوار بود.
حضرت آیت‏الله خامنه‏اى تنظیم شاخصهاى عدالت اجتماعى و رعایت آنها را در امر برنامه‏ریزى، یک مسأله مهم و اساسى خواندند و فرمودند: اساس کار در جمهورى اسلامى ایران مبتنى بر تحقق آرمانهاى اسلامى است، بنا بر این در یکایک کارهاى برنامه‏ریزى و سیاستهاى کلان کشور در امر توسعه این مهم باید مورد توجه قرار گیرد و هیچ فشار سیاسى خارجى و نیز هیچ ضرورت اجتماعى نباید موجب صرفنظر کردن از آرمانهاى اسلامى شود.
رهبر معظم انقلاب اسلامى وجود تعارض میان توسعه و ارزشهاى انقلابى و اسلامى را مردود دانستند و فرمودند: حفظ ارزشها براى ملت ما یک اصل مبنایى است و هدف و انگیزه حضور ما در صحنه کشور نیز همین است. عدالت اجتماعى در مرتبه اول آرمانهاى ماست و مسأله توزیع عادلانه درآمد، کم‏کردن فاصله بین طبقات جامعه و نیز فراهم کردن فرصتهاى شغلى براى همه باید به عنوان شاخصهاى عدالت اجتماعى در برنامه‏هاى کلان کشور مورد توجه جدى قرار گیرد.
مقام معظم رهبرى اهمیت پایبندى به اصول در تمامى بخشهاى دولتى و حفظ استقلال سیاسى کشور در امر برنامه‏ریزى را مورد تأکید قرار دادند و فرمودند:

 سازمان برنامه و بودجه در گذشته اساسا با تفکر آمریکایى و با هدف استفاده از الگوهاى غربى به وجود آمد . اما ایران اسلامى الگوى متناسب با واقعیات خود را دارد و بر همین اساس، این سازمان باید در برنامه‏ریزیهاى خود با روحیه کپى کردن نظرات غرب مبارزه کند. چون آنچه را که غرب در زمینه توسعه بیان مى‏کند از فرهنگ و اهداف استعمارى جدا نیست و به نظر مى‏رسد که هدف غرب از انتشار برخى نشریات علمى، نفوذ دادن افکار خود به محافل علمى و سازمانهاى برنامه‏ریزى کشورهاست. بنا بر این انتشار یک فکر و نظریه در برخى نشریات علمى غرب نمى‏تواند دلیلى بر اتقان و صحت آن باشد و سازمان برنامه و بودجه در برنامه‏ریزیهاى خود باید به این مسأله توجه کند.

رهبر معظم انقلاب اسلامى افزودند: سازمان برنامه و بودجه در زمره دستگاههایى است که عناصر آن باید شدیدا پایبند به اصول باشند. و در این صورت است که برنامه‏ها برمبناى واقعیات جامعه ایرانى یعنى مردم، اسلام، آرمانها و شکل خاص حکومتى آن تدوین خواهد شد.
حضرت آیت‏الله خامنه‏اى خروج از روزمرّگى را خاصیت برنامه‏ریزى دانستند و افزودند: متأسفانه در برخى از بخشهاى بودجه از شاخصهاى برنامه کلان تخطى مى‏شود و سازمان برنامه و بودجه موظف است که با جدیت از آن ممانعت کند و موارد استثناء را به حداقل برساند و بگونه‏اى برنامه‏ریزى کند که مسؤولان بخشهاى مختلف کشور نتوانند برنامه کلان کشور را با تخطى از آن تحت تأثیر قرار دهند.
رهبر معظم انقلاب اسلامى رعایت عواطف و احساسات مردم را در برنامه‏ریزیهاى نظام اسلامى ضرورى دانستند و فرمودند: امروز مسؤولین درجه یک کشور با مردم ارتباطات دوستانه و نزدیک دارند و شور و شوق و احساس صمیمیتى که مردم نسبت به سران کشور از خود نشان مى‏دهند در دنیا بى‏نظیر است. از اینرو سازمان برنامه و بودجه لزوما باید در برنامه‏ریزیهاى خود این عواطف عظیم مردمى را مورد توجه قرار دهد.
رهبر معظم انقلاب اسلامى از احیاى تفکر اسلامى در جهان به عنوان مشکل اساسى استکبار جهانى و در راس آن آمریکا با جمهورى اسلامى ایران نام بردند و فرمودند: زندگى مرفه در ایران اسلامى و شکوفایى اقتصادى و پیشرفت کشور هیچ نیازى به این ندارد که جمهورى اسلامى ایران با آمریکا، مذاکره، محاوره و یا رابطه‏اى داشته باشد. بنا بر این وضع و محاذات کنونى جمهورى اسلامى ایران با آمریکا هیچ تغییرى نخواهد کرد و سازمان برنامه و بودجه باید به این اصل مهم توجه کند.
حضرت آیت‏الله خامنه‏اى در پایان سخنانشان بر ضرورت استفاده از عناصر مؤمن و حزب‏اللهى متخصص در سطوح مدیریت سازمان برنامه و بودجه تأکید کردند و وجود این نیروها را براى انجام برنامه‏ریزیهاى صحیح و انجام کارهاى بزرگ در کشور حائز اهمیت دانستند و فرمودند: بنابه گزارشى که به من داده شده است در طرح مهم راه آهن مشهد-سرخس اکثر کار بوسیله نیروهاى حزب‏اللهى کشور از قبیل سپاه پاسداران و غیره که از تخصص هاى بالایى نیز در زمینه‏هاى مورد نیاز برخوردار بوده‏اند، انجام گرفته است. بر پایه همین گزارش پیش از سخنان مقام معظم رهبرى آقاى میرزاده معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه گزارش کاملى را از تحولات این سازمان در زمینه تنظیم بودجه به استحضار رساند و طى آن به افزایش بودجه عمرانى کشور، تثبیت نرخ ارز در جهت افزایش قدرت پول ملى، تخصیص امکانات و بودجه لازم به مناطق محروم کشور و اصلاح ساختار سازمان برنامه و بودجه اشاره کرد.
منبع: سایت رهبر معظم انقلاب اسلامی

چرا تغییر ساختار سازمان مدیریت و برنامه ریزی را باید با اطمینان به هم تبریک بگوییم؟

سازمان مدیریت و برنامه ریزی (یا همان سازمان برنامه و بودجه سابق) با اقدام شجاعانه دکتر احمدی نژاد متحول شد. سازمانی که  عبدالله شهبازی آنرا هیولای ایران بر باد ده!  نامیده بود...   چند نکته عجیب ولی واقعی درباره گذشته و دلیل تاسیس آن از چند عزیز برایتان می آورم که حتما جالب است. امید که این مختصر دریچه ای باشد به سوی تحقیقات میدانی تا میزان خیانت برخی و نفوذ دشمن و شجاعت احمدی نژاد بیشتر مشخص شود:

اولا: رهبر حکیم انقلاب در دیدار رئیس و معاونین سازمان برنامه و بودجه در تاریخ 25 /02/1375 :

...سازمان برنامه و بودجه در گذشته اساسا با تفکر آمریکایى و با هدف استفاده از الگوهاى غربى به وجود آمد . اما ایران اسلامى الگوى متناسب با واقعیات خود را دارد و بر همین اساس، این سازمان باید در برنامه‏ریزیهاى خود با روحیه کپى کردن نظرات غرب مبارزه کند. چون آنچه را که غرب در زمینه توسعه بیان مى‏کند از فرهنگ و اهداف استعمارى جدا نیست و به نظر مى‏رسد که هدف غرب از انتشار برخى نشریات علمى، نفوذ دادن افکار خود به محافل علمى و سازمانهاى برنامه‏ریزى کشورهاست. بنا بر این انتشار یک فکر و نظریه در برخى نشریات علمى غرب نمى‏تواند دلیلى بر اتقان و صحت آن باشد و سازمان برنامه و بودجه در برنامه‏ریزیهاى خود باید به این مسأله توجه کند.... متن کامل

ثانیا: عبدالله شهبازی تاریخدان معاصردر پایگاه رسمی خود در تاریخ پنجشنبه 17 آبان 1385چنین آورده است: 

  اقدام دکتر احمدی‌نژاد در به هم‌ریزی ساختار متصلب کنونی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی اقدامی درست و بجا بود. این اقدام به جسارت فوق‌العاده نیاز داشت و احمدی‌نژاد نشان داد که از این جسارت برخوردار است. امید که با دقت و کار کارشناسی جدّی ساختاری جدید جایگزین ساختار گذشته شود. من از سال‌ها پیش در برخی از مصاحبه‌هایم ساختار سازمان برنامه و بودجه را ناکارآمد خوانده بودم. واقعیت این است که این سیستم نه بر اساس اصول واقعی برنامه‌ریزی توسعه، که برنامه‌ریزی از خرد به کلان را می‌طلبد، بلکه بر اساس پیشداوری‌ها و قالب‌های نظری منجمد و وارداتی یا دیکته شده از برخی نهادهای بین‌المللی هماره برای بودجه ملّی و درآمد نفتی چاهی را می‌کند که پرشدنی نبود. این همان بختکی است که هیئت آمریکایی- یهودی مستشاران ماوراءبحار، با عضویت کسانی چون ماکس تورنبرگ و آلن دالس (رئیس بعدی سیا)، در نیمه دوّم دهه 1320 ش. برای تاراج درآمدهای ملّی ایران ساختند و میراث آن به جمهوری اسلامی رسید و تداوم یافت. به دلیل اهمیت مسئله، اگر عمری و تمرکزی بود شاید در آینده در این باره مبسوط تر سخن بگویم و و دلایل خود را عرضه کنم. احمدی‌نژاد اوّلین رئیس دولت پس از انقلاب است که جسارت درافتادن با این هیولای ایران برباد ده را داشت و این اقدام او قابل ستایش است!

ثالثا: دکتر متولیان استاد حوزه و دانشگاه  در سخنرانی مهم خود در جمع منتخبان وفعالان عرصه فرهنگی در موسسه امام خمینی(ره) قم که در مجله فرهنگ پویا(نشریه دانشجویی دفتر پژوهشهای فرهنگی-پیش شماره نهم/اسفندهشتاد وچهار صفحه هفتاد و نه) چاپ شده است پس از آوردن مقدماتی از برنامه ریزی صهیونیست ها درباره نبرد سایبرنتیک و تحلیل دوران پس از جنگ بیان می دارد که در دوران سازندگی بر اساس نظریه فوکویاما باید نظریه میکروپولتیک میل ها و میکرو فیزیک قدرت را اجرا کرد و برای پیروزی بر کشور ایران شیعی باید میل ها را عوض کنیم و از شهادت طلبی و جهاد به سمت دنیاطلبی و پول محوری و توسعه مادی پیش ببریم.  در همین راستا بنا بر آمار اعلام نشده در سال های دوران سازندگی(ریاست جمهوری هاشمی رفسنجانی) استکبار جهانی برای ورود به سازمان مدیریت و برنامه ریزی حدود هفتصد میلیارد خرج اعتماد سازی و نفوذ در آن سازمان مهم کردند...؟! منبع: http://naghdefilm.parsiblog.com/1369648.htm


88/12/28::: 4:23 ص
نظر()
  
  

ارتش سایبری ایران ، سایت های کلمه و جرس را هک کرد.کلمه سایت وابسته به میرحسین موسوی است و سایت جرس وابسته به جریان اپوزیسیون است و مشی افراطی دارد. 


  
  

بیانیه محکومیت جمعی از امت حزب الله در پی هتک حرمت به دفتر نماینده ولی فقیه در یزد

بسمه تعالی
لَئِنْ لَمْ یَنْتَهِ الْمُنافِقُونَ وَ الَّذِینَ فِی قُلُوبِهِمْ مَرَضٌ وَ الْمُرْجِفُونَ فِی الْمَدِینَةِ لَنُغْرِیَنَّکَ بِهِمْ ثُمَّ لایُجاوِرُونَکَ فِیها إِلاّ قَلِیلاً (60) مَلْعُونِینَ أَیْنَما ثُقِفُوا أُخِذُوا وَ قُتِّلُوا تَقْتِیلاً (61) اگر منافقان و بیماردلان و آنها که اخبار دروغ و شایعات بى اساس را در مدینه پخش مى کنند دست برندارند، تو را بر ضدّ آنان مى شورانیم، سپس جز مدّت کوتاهى نمى توانند در کنار تو در این شهر بمانند(60)و از همه جا طرد مى شوند، و هر جا یافته شوند گرفته خواهند شد و به سختى به قتل خواهند رسید.(61)
با نهایت تاسف خبر هتک حرمت به دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد را شنیدیم.
قطعا اگر قوه محترم قضائیه در برخورد قاطع با سران فتنه وحرمت شکنان عاشورای تهران تسریع می نمود و برهم زنندگان امنیت کشور را به سزای اعمال ننگینشان می رساند اکنون شاهد اینگونه اعمال مغرضانه و ساختارشکنانه آن هم در یزد دارالعباده نبودیم و این زنگ خطری است برای آنان که دم از آشتی و وحدت آن هم با محاربان و معترضان به ساحت ولایت می زنند و این نشان می دهد که هرگونه نرمش و کوتاه آمدن نتیجه ای جز جری تر شدن جریان فتنه نخواهد داشت.
امت حزب الله یزد گرچه از حضور برخی افراد معلوم الحال در بیت نماینده ولی فقیه در استان دلی پرخون دارد و ماه ها از عدم اتخاذ موضع شفاف امام جمعه محترم یزد در وقایع پس از انتخابات و عضویت ایشان در شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز و تائید بیانیه های ساختارشکنانه و معاندانه آن مجمع،قلبی مالامال از درد دارد اما هتک حرمت به دفتر نماینده مقام معظم رهبری (مدظله العالی)در استان را برنتافته و آن را از عمق جان محکوم می نماید.
در پایان از مسئولین قضائی و امنیتی استان قاطعانه می خواهیم با تمام توان نسبت به شناسائی عامل یا عاملان این فتنه از هر دسته وگروه اقدام و در اسرع وقت آنان را به امت حزب الله معرفی نمایند.والعاقبه للمتقین  جمعی از امت حزب الله یزد

 

جمعی از طلاب و روحانیون استان یزد در پی هتک حرمت بیت چهارمین شهید محراب

 به دیدار حجت‌ الاسلام صدوقی رفتند و این حرکت فتنه‌ جویانه را محکوم کردند.

نماینده ولی ‌فقیه در استان یزد شنبه شب در این دیدار با دعوت از طلاب و روحانیون به حفظ آرامش اظهار داشت: تا زمانی که پرونده‌ ای در دادگستری در دست بررسی است، نباید حکم صادر کنیم و بی ‌جهت گروه خاصی را مورد اهانت قرار دهیم. حجت ‌الاسلام محمدعلی صدوقی افزود: مواضع و صحبتهای ما بر اساس تکلیف شرعی است و در راستای خط امام و رهنمودهای مقام معظم رهبری حرکت می‌ کنیم. وی خاطرنشان کرد:‌ هتک حرمت به بیت شهید محراب، آیت ‌الله صدوقی هرچند سنگین است اما طبیعی است و در راه پاسداری از اسلام و حمایت از حق و حقیقت باید هزینه بپردازیم. صدوقی تلاش برای حفظ وحدت جامعه را ضروری خواند و بیان داشت: تندروها وحدت جامعه را نشانه رفته ‌اند و نمی‌ خواهند کشور آرامش داشته باشد. وی همچنین تاکید کرد: در این زمینه باید نسبت به حوادث با سعه صدر برخورد کرد.صدوقی رسیدگی دستگاه قضایی و نیروهای امنیتی استان را خواستار شد و بر پیروی از راه ولایت و زندگی ائمه معصومین (ع) تاکید کرد.
یکی از این روحانیون نیز در این مراسم به نمایندگی از سایر طلاب و روحانیون، مذهب، مردم و رهبری را سه رکن اساسی انقلاب دانست و بیان داشت: دشمن در طول تاریخ انقلاب با این سه رکن به مبارزه برخواسته است و وحدت و یکپارچگی مردم را تحت‌ الشعاع قرار داده است. مدرسی خاطرنشان کرد: دشمن از ابتدای انقلاب با اصل ولایت ‌فقیه مشکل داشته است. وی عنوان کرد: بیت نماینده ولی ‌فقیه در استان، مرکز مردمداری و دینداری و مورد توجه رهبر معظم انقلاب اسلامی است و بی‌ حرمتی به آن محکوم است و از آنجا که این بی‌ حرمتی در استان ایجاد ناامنی و آشوب و بلوا می کند، رسیدگی دستگاه قضایی و امنیتی استان ضروری است. http://www.yazdfarda.com/news/20977.html


88/10/22::: 3:53 ص
نظر()
  
  

باز هم فتنه در شهر ما (یزد) سر برآورد و به زشت ترین صورت ممکن، خود را نمایاند. البته این فتنه نیز مانند وقایع شش ماهه اخیر فتنه جویان را رسوا می کند. ای کاش نهادهای قضایی و امنیتی استان عوامل فتنه را صریحا معرفی کنند تا دروغگو رسوا شود. عده ای خودسر(شاید هم تابع سازمان های جاسوسی غربی) و احمق، درب منزل شهید صدوقی را که امروز هم دفتر امام جمعه یزد است، به آتش کشیدند و آن را به گردن  لباس شخصی های  افراطی انداختند. اما این لباس شخصی ها کیستند و از که فرمان می گیرند؟ شاید چند سوال ساده، این مطلب را روشن کند.

اول باید بگویم که اقای صدوقی فرزند شهید صدوقی و از اعضای مرکزی مجمع روحانیون مبارز و از دوستان خاتمی هستن ولی ایشان به خلاف بسیاری از دوم خردادی ها تند نیستند و محافظه کاری ایشان و همکاری ایشان با استاندار حزب اللهی یزد، آقای فلاح زاده و گروه های ولایی یزد، خوب است. تا حدی که یادم نمی رود، وقتی افراطیون غربگرا می خواستند آغاجری را به یزد دعوت کنند با همکاری مشترک بچه های حزب اللهی و اقای صدوقی این فتنه از یزد برطرف شد و آغاجری مجوز ورود به یزد را نیافت.  ?- از گسترش فتنه چه کسانی سود می برند؟ سبزهای امریکایی یا حزب اللهی ها؟ چه کسی اصل این فتنه های اخیر را درست کرد و ادامه می دهد و هر روز حرمت می شکند؟

?- چه کسی جزسبزها، از اینکه آقای صدوقی مقابل مردم حزب الله یزد قرار بگیرد،سود می برد؟ به نظر می رسد این عمل انتقام غربگرایان افراطی از حجه الاسلام صدوقی بود که در راهپیمایی علیه فتنه جویان عاشورا در یزد در صف اول در کنار عموم مردم حزب الله یزد قرار گرفته بود. باید سازمان های اطلاعاتی سرنخ های فتنه را در میان افراطیون تهران و سبزهای آمریکایی بجویند که طالب فتنه اند.

?- واقعا کدام عقلی باور می کند که بچه های حزب اللهی منتقد آقای صدوقی که سالهاست با وجود انتقاداتی که به ایشان و مشی سیاسی و اقتصادی وی دارند، اما برای حفظ حرمت نماز جمعه و نمایندگی ولی فقیه، در نمازجمعه به نحو بارزی شرکت می کنند، عامل این عمل زشت و غیر شرعی باشند؟ البته از سایت هایی چون پارلمان نیوز و کلمه که جز دروغ نمی گویند تعجبی نیسات که این نسبت را به منتقدین آقای صدوقی بدهند، چرا که بیشترین سود را عناصر سبز افراطی یزد، که عده بسیار قلیلی هستند و در انزوای کامل هستند، می برند که روابط آقای صدوقی و بچه های حزب اللهی یزد خراب شود.

?- کدام فرد ولایی حاضر است در روزی که رهبر معظم دعوت به قانون کرده اند همچین عمل زشتی را مرتکب شود؟ قطعا مخالفین رهبری که می خواهند حرف های ایشان به کرسی ننشیند مسبب این عمل غیراخلاقی و حرمت شکنانه هستند. والا رهبران تئوریک ولایی هخا در یزد، اعم از استاد شایق و استاد عاصی و حاج آقای صدر الساداتی و حر زاده و مهدوی و ... به اعتدال و تدبر و مشی فرهنگی مشهورند و حتی سبزهای اموی هم به این امر معترفند.

?- استاندار حزب اللهی یزد، سپاه الغدیر استان یزد، طلاب بسیجی استان، فرمانداران بسیجی یزد و تمام گروه های حزب الله یزد، این عمل زشت را محکوم کرده اند. قطعا سود بچه های ولایی یزد در این است که روابط خود با آقای صدوقی را که محافظه کار و معتدل تر از افراطیون سبز است، حفظ کنند و با ایشان روابط گرمی داشته باشند. مرام حزب الله آتش زدن درب خانه نماینده ولی فقیه نیست. این از محالات است. قطعا عناصر برنامه داری، این عمل زشت را مرتکب شده اند تا فتنه را شعله ور کنند ولی مردم هوشیارتر از این حرف ها هستند و توهین کنند گان به امام حسین علیه السلام رد روز عاشورا را فراموش نکرده اند.

?-عملکردبرخی مطبوعاتی ها بسیار مضحک و رذیلانه بود. به دو نمونه اشاره می کنم تاشاد شوید!  اولا: آقای محمد رضاشوق الشعرا باید این تحلیل زشت و آبکی خود را (اینجا را ببینید) اصلاح کند وبیش از این خود را رسوا نکند. شاید هم ایشان با توهین کنندگالن ارتباط داشته باشد که اینقدر مطمئن سخن گفته است. البته سایت پارلمان نیوز و کلمه و دهها سایت کذاب سبز اموی دیگر، که رسوا هستند و نیاز نیست رسوایی خود را اصلاح کنند. آنها باید دروغ بگویند که اگر دروغ نگویند، عجیب است. ثانیا: سایت صهیونیستی دویچه وله آلمان هم که از حامیان جدی سبزهای لجنی است، آبروی نداشته خود را برد. عین مطلب را خودتان ببینید و به حماقت دشمنان اسلام کمی بخندید (اصلا ایت الله دستغیب در یزد دفتری ندارند):

سایت دویچه وله: دفتر آیت‌الله دستغیب(!) در یزد به آتش کشیده شد!!!!

بعد از ظهر روز جمعه، عد‌ه‌ای که پایگاه خبری پارلمان نیوز آنها را «افراطیون و عوامل خودسر» نامید اقدام به آتش زدن دفتر آیت‌الله دستغیب و همچنین دفتر نماینده‌ی ولی فقیه در استان یزد کردند. پارلمان نیوز می‌نویسد، اقدام این افراد بعد از خطبه‌های نماز جمعه‌ی یزد به امامت آیت‌الله صدوقی انجام شد. این پایگاه اینترنتی حملات هفته‌های گذشته مانند حمله به بیت آیت‌الله دستغیب و آیت‌الله العظمی صانعی را «سازماندهی شده» می‌داند و می‌نویسد که محمدرضا تابش، نماینده‌ی مردم اردکان و دبیر کل فراکسیون خط امام مجلس، پیش از این طی نامه‌ای به علی لاریجانی،‌ رئیس مجلس، خواستار شناسایی این افراد و برخورد و جلوگیری از اقدامات آنها شده بود. http://www.dw-world.de/dw/article/0,,5100193,00.html


88/10/22::: 3:50 ص
نظر()
  
  

قائم مقام حزب مؤتلفه اسلامی در یک نشست خبری چگونگی حضور موسوی در حزب جمهوری اسلامی و نخست وزیری او را تشریح کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، اسدالله بادامچیان ظهر امروز در مورد چگونگی انتخاب موسوی به نخست وزیری اظهار داشت: آقای موسوی انقلابی نبود و از نوجوانی در خدمت دکتر پیمان بود و افکار او همان افکار پیمان است. وی ابراز داشت: وی در جریان ساختن مسجد کانون توحید با شهید باهنر آشنا شد و وقتی دیدیم مستعد است به عضویت حزب جمهوری اسلامی درآمد. بادامچیان افزود: چهره او با عضویت در این حزب آشکار شد، او قرار نبود نخست وزیر شود ولی شرایط پیش آمد که به نخست وزیری انتخاب شد.
قائم مقام حزب مؤتلفه اسلامی بیان داشت: موسوی در طول مسیر نشان داد فرد مطلوبی نیست ولی به دلیل قرار گرفتن کشور در شرایط جنگ چاره‌ای نبود جز اینکه در مسئولیت باقی بماند.
وی ادامه داد: در چهار سال دوم ریاست جمهوری آیت‌الله خامنه‌ای، ایشان تمایلی به سپردن نخست وزیری به میرحسین نداشتند و به همین منظور در نامه‌ای به مجلس 600 مورد تخلف وی از قانون اساسی را اطلاع دادند. بادامچیان اضافه کرد: پس از آن از موسوی خواسته شد به مجلس آمده و به سئوالات نمایندگان پاسخ دهد. وی تصریح کرد: پس از آن در مجلس بین نمایندگان اختلاف نظر به ‌وجود آمد و تعدادی از نمایندگان مجلس که در اقلیت بودند به امام خمینی (ره) نامه نوشتند.
قائم مقام حزب مؤتلفه اسلامی اظهار داشت: در این زمان محسن رضایی به امام گفت موسوی در جبهه‌ها موقعیت دارد و اگر نخست وزیر نشود رزمنده‌ها انگشتشان روی ماشه نمی‌رود. وی اضافه کرد: امام خمینی (ره) با در نظر گرفتن این شرایط به آیت‌الله خامنه‌ای گفتند موسوی را برای نخست وزیری معرفی کنند و ایشان ولایت‌پذیری را به بهترین وجه انجام دادند. بادامچیان خاطرنشان کرد: امام در سخنان خود به نمایندگان فرمودند که مجلس به وظیفه خود عمل کند و این سبب شد تا بین نمایندگان اختلاف پیش آید.
وی اظهار داشت: در این بین دو مسئله در مجلس پیش آمد، یکی مصلحت‌اندیشی امام و دیگری عمل به وظیفه از سوی نمایندگان، به همین دلیل چهار نفر از علما از قبیل آیت‌الله یزدی، ناطق نوری برای کسب تکلیف نزد امام رفتند.
نماینده مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امام پس از شنیدن سخنان آنان فرمود همین که گفتم نمایندگان به وظیفه خود عمل کنند. وی بیان داشت: پس از این نمایندگان به این نتیجه رسیدند که خواست امام این است که نمایندگان به وظیفه خود عمل کنند و لذا 99 نفر به موسوی رای مخالف یا ممتنع دادند. بادامچیان عنوان داشت: امام خمینی (ره) فردای روز نخست وزیری موسوی از نمایندگان مجلس دعوت کرد و فرمودند چه کسانی که رای ممتنع و مخالف دادند و چه کسانی که رای موافق به موسوی دادند به وظیفه شرعی خود عمل کردند و احدی حق ندارد مجلس را تضعیف کند. وی ابراز داشت: اما ما شاهد بودیم که در جریانات اخیر دار و دسته موسوی گفتند که این 99 نفر خلاف نظر امام عمل کردند. بادامچیان تاکید کرد: موسوی انقلابی نبوده اما در انقلاب آمد و میدان به او داده شد و معیار ما سنجش شخصیت‌ها با حق است نه سنجش حق با شخصیت‌ها