سفارش تبلیغ

ثبت شرکت
صبا
خداوند، اصرارکنندگان و پیگیران در دعا رادوست دارد . [رسول خدا صلی الله علیه و آله]
لوگوی وبلاگ
 

آمار و اطلاعات

بازدید امروز :2
بازدید دیروز :29
کل بازدید :89321
تعداد کل یاداشته ها : 68
97/6/28
12:40 ص
مشخصات مدیروبلاگ
 
بچه های سمپاد یزد[0]
سلام خدا بزرگتر از همه معبودهای تصنعی است. دیدیم که برخی سمپادی ها زیادی ادعا دارند، بیش از اونچه که هستند. دیدیم برخیاشون خیلی از انقلاب طلبکارند، بدون اینکه کار به درد بخوری برای کشور کرده باشند. تصمیم گرفتیم ما هم با تلاش و جدیت وارد عرصه شویم تا اونها و بقیه بچه های سمپادی و نمونه ای و شاهدی بدونند که بچه های امام و انقلاب همه جا مهیای نبرد نرم و سخت هستند. شعارهای اصلی ما: مطالعه و تفکر، سپس قضاوت/ غربگرایی و سیاسی کاری، هرگز/ اسلام گرایی و سیاست دانی، همیشه/ ادعای بی دلیل و استکبار و غرور، ممنوع/ دشمن شناسی و غرب شناسی،مداوم و دقیق.

خبر مایه
با تشکر از سمپادیان: هشداری به همه انان که ادعای فرهنگ دارند! غرب را عمیقا بشناسیم:
لینک هایی درباره نگرانی از تخریب مسجد الاقصی و افتتاح کنیسه الخراب
دستمزد کدامیک بیشتر است، بازیگران یا مولفان کتاب!
خبرگزاری فارس: بحثی که در اینجا مطرح است مقایسه دستمزد بازیگران سینما با دستمزد نجومی فوتبالیست‌هاست که هیچ وقت بحث برانگیز نشد.

به گزارش "سرویس فضای مجازی " خبرگزاری فارس، جهان نوشت؛ بحث دستمزدهای بازیگران سینما از جمله مباحثی بود که افشا شدن آن، حرف و حدی‌ثهای بسیاری را بدنبال داشت. در مقابل، این افشاگری با تکذیب بسیاری از این بازیگران روبرو شد. اما پیگیری خبرنگاران رسانه‌های مختلف نشان داد که بخش اعظم این دستمزدها صحت داشته است. اما بحثی که در اینجا مطرح است مقایسه این دستمزدهای جنجال برانگیز با دستمزد نجومی فوتبالیست‌هاست که هیچ وقت بحث برانگیز نشد. و دستمزد تالیف کتاب به عنوان یکی از تاثیرگزارترین شاخه‌های فرهنگی هنری که میزان آن از حقوق یک کارگر ساده هم کمتر است!
1)سقف دستمزد هنرپیشه های سینما:
-ستاره های مشهور سینما:(50 تا 100میلیون تومان)البته برخی مانند محمد رضا گلزار به ازای هر روز 30میلیون تومان دریافت کردند.و این رقم بسته به میزان محبوبیت متغیر است .
-ستاره های کمدی:
دستمزداین ستاره ها که درتلویزیون وسینمامشغول به کار هستندبین50تا70میلیون تومان می باشد.
-بازیگران محبوب قدیمی و با اعتبار:
میانگین دستمزد این بازیگران بر اساس میزان اعتبار بین 30تا 50میلیون تومان می باشد.
-ستاره های جوان و تازه کار سینما:
میانگین این ستاره ها که بر اساس چهره تعیین شده است و نه توانایی بازیشان بین 30 تا 40میلیون تومان می باشد.
-بازیگران نقش مکمل:
این بازیگران برای هر فیلم بین 10 تا 20میلیون تومان می گیرند.
2)دستمزد فوتبالیستها:
دستمزد برخی از فوتبالیستها به شرح ذیل می باشد:
-مهدی رحمتی دروازه بان سپاهان :777میلیون تومان(تایید نشده)
-هادی عقیلی:450 میلیون تومان (تایید شده)
-علی کریمی:1 میلیارد تومان (تایید نشده)
-رسول خطیبی:بازیکن تیم فولاد گستر تبریز 500میلیون تومان
-امیر قلعه نوعی: 650 میلیون تومان در صورت قبولی
3)اما دستمزد تالیف یک کتاب 100 صفحه ای
رقمی بسیار متفاوت با مبالغی است که در عرصه ورزش و سینما رد و بدل می شود:
- قطع پالتویی:600 تا 800 هزارتومان در هر چاپ
- قطع وزیری:800 تا 1 میلیون تومان در هر چاپ  
-------------------------------------------------------
دو پانوشت مهم:
اول: البته در کشورهای غربی فوتبالیست ها و بازیگران، خصوصا بازیگران فاحشه و یهودی خوش... مثل... و.. و... برخی اوقات تا حدودچهل تا هفتاد میلیون دلار دستمزد گرفته اند، چیزی حدود چهل تا هفتاد میلیارد تومان برای یک فیلم. یعنی دهها و صدها برابر گران تر از کشور ما هستند و نویسندگان مستقل که به قدرت وابسته نیستند، مثل کشور ماست... اساسا ورزش مدرن و لوازم زشتش وسینما وهنر ماده گرا، منشا غربی دارند و مدرنیته خود را به ما تحمیل کرده است.
البته حساب امثال جی.کی.رولینگ که در خدمت منافع کابالیسم و مسیحیت صهیونیستی و آخرالزمان یهودی و ترویج خرافات وجادو قلم می زنند،جداست. آنها تحت پوشش حمایتی صهیونیست ها وفراماسونرها هستند... دلیل ما خیلی ساده است: امثال پروفسور روژه گارودی و پروفسور روبر فوریسون و پروفسور نورمن جی.فینکلشتاین و صدها نفر از تجدیدنظرطلبان تاریخی که دارای مدارج بالای علمی نیز هستند، به دلیل نقد کوچکی بر صهیونیست ها، نه تنها دستمزد چندانی ندارند که کتاب هایشان در کشورهای متمدن وخیلی آزاد غربی توقیف هم می شود و یا اگر بتوانند منتشر کنند ترور شخصیتی شده یا زندان و جریمه و تبعید کوچکترین دستمزدهایشان است. باور ندارید این مقالع افشاگرانه را بخوانید: اندیشمندان قربانی نقد اسطوره های صهیونیستی/ غرب، قتلگاه اندیشه
 
دوم:جنگ نرم را باید درعرصه های فرهنگی نیز جدی گرفت و فقط منحصر درانقلابهای مخملین و تهاجمات سیاسی نکرد. امید که این نوشته ورود جدی تری به این بحث باشد. پیشاپیش ازنظراتتان ممنونم.
 
 
راستی نگرانی عمیق خود را از توطئه های صهیونیست ها برای تخریب بیت المقدس و تجدیدبنای هیکل  ابراز می دارم و ژیشنهاد می کنم که عکس ها و مطالب بیشتر را از این وبلاگ ها ببینید:
 
 
 
 
 
شرح وقایع روزهای اخیر را از وب برادرم پی بگیرید: http://crypalestin.blogfa.com/post-861.aspx

در جستجوی حقیقت:  http://www.saramomeni.blogfa.com/post-172.aspx

یهودشناخت: http://jew.blogfa.com/post-119.aspx

منابع عربی: http://www.muslm.net/vb/showthread.php?t=375339&page=3

http://www.muslm.net/vb/showthread.php?t=375339&page=2